main-logo

Szczecinek łączy cechy dynamicznie rozwijającego się ośrodka przemysłowego z wyjątkową lokalizacją wśród jezior i lasów Pojezierza Drawskiego. Możliwość wykorzystania potencjału miasta i okolic gwarantuje specjalna strefa ekonomiczna w Szczecinku.

phone-icon

TELEFON (+48) 94 37 141 48

Więcej informacji na temat Strefy
Ekonomicznej uzyskasz telefonicznie.

strefa ekonomiczna szczecinek
Hausmesse 2019 - targi innowacji

Zakończyła się dziewiąta edycja Targów Hausmesse, organizowanych przez Kronospan – lidera produkcji płyt drewnopochodnych. To jedno z najważniejszych wydarzeń biznesowych regionu, odbywających się w Kronospan Design Center (KDC) w Szczecinku.

W tym roku clou programu było uroczyste wkopanie kamienia węgielnego pod budowę kolejnej hali Szczecineckiego Klastra Meblowego. Bezpieczny obiekt o powierzchni 35 tys. m2 z pełną infrastrukturą przeciwpożarową, tryskaczową itp. stanie tuż obok budynku, w którym produkcję prowadzą już m.in. ABO, Tvilum i BHK. Nowa hala zostanie oddana do użytku w przyszłym roku. Będzie mieć możliwość podziału na sekcje, w zależności od potrzeb firm, które będą prowadzić tu działalność. Dzięki rozbudowie klastra powstaną także nowe miejsca pracy.

Innowacją były internetowe transmisje, prowadzone na żywo z zakładów producenta w innych lokalizacjach. Gościom przedstawiono także informację nt. prac nad nowym e-sklepem – internetową platformą handlową producenta.

informacje dodatkowe
inwestorzy w strefie
kronospan-logo kronospan-logo
slowianka-logo slowianka-logo
emet-logo emet-logo
infomac-logo infomac-logo
UŻYWAMY PLIKÓW COOKIES,

by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.