main-logo

Szczecinek łączy cechy dynamicznie rozwijającego się ośrodka przemysłowego z wyjątkową lokalizacją wśród jezior i lasów Pojezierza Drawskiego. Możliwość wykorzystania potencjału miasta i okolic gwarantuje specjalna strefa ekonomiczna w Szczecinku.

phone-icon

TELEFON (+48) 94 37 141 48

Więcej informacji na temat Strefy
Ekonomicznej uzyskasz telefonicznie.

strefa ekonomiczna szczecinek
Zaproszenie na seminarium dla przedsiębiorców

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., zarządzająca Słupską Specjalną Strefą Ekonomiczną wraz z partnerem Ernst & Young zapraszają przedsiębiorców na seminarium nt. Polskiej Strefy Inwestycji. 
Trwa proces legislacyjny dot. zmiany zasad udzielania pomocy publicznej na realizację nowych projektów inwestycyjnych. Zmiany te rozszerzają działalność stref ekonomicznych na tereytorium całej Polski, stąd też o wsparcie będą mogli ubiegać się przedsiębiorcy, którzy spełnią określone nowymi przepisami kryteria ilościowe i jakościowe. O tym i o wielu innych ważnych tematach będzie można dowiedzieć się podczas niniejszego seminarium.

Seminarium kierowane jest do wszystkich firm z terenu środkowego Pomorza, w tym do firm strefowych. 

Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Spotkanie nie jest skierowane do biur księgowych i rachunkowych, z zastrzeżeniem tych, które obsługują przedsiębiorców Słupskiej SSE.

Miejsce: Słupski Inkubator Technologiczny, ul. Portowa 13 B - dojazd
Termin: 18.04.2018r. (środa) godz. 10.00-14.00 

Rejestracja: do dnia 13.04.2018 r. na adres promocja@parr.slupsk.pl

zaproszenie 1

Link do strony: https://sse.slupsk.pl/index.php/pl/homepage-mainmenu/aktualnosci/1670-2018-04-18-seminarium-do-przedsiebiorcow

informacje dodatkowe
inwestorzy w strefie
kronospan-logo kronospan-logo
slowianka-logo slowianka-logo
emet-logo emet-logo
infomac-logo infomac-logo
UŻYWAMY PLIKÓW COOKIES,

by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.