main-logo

Szczecinek łączy cechy dynamicznie rozwijającego się ośrodka przemysłowego z wyjątkową lokalizacją wśród jezior i lasów Pojezierza Drawskiego. Możliwość wykorzystania potencjału miasta i okolic gwarantuje specjalna strefa ekonomiczna w Szczecinku.

phone-icon

TELEFON (+48) 94 37 141 48

Więcej informacji na temat Strefy
Ekonomicznej uzyskasz telefonicznie.

strefa ekonomiczna szczecinek
Nowy dojazd do terenów inwestycyjnych w kompleksie VII

Kompleks VII uzyska, poza węzłem obwodnicy miasta w ciągu drogi krajowej 11, alternatywne połączenie z miastem poprzez łącznik z Bugnem.  Budowa drogi o szerokości 6 metrów pochłonie 1,65 mln zł, z tego część drogowa - 1,5 mln zł, łącznie z budową ścieżki rowerowej o szerokości 2 metrów. To nie jest nowy pomysł. Drogę planowaliśmy już w 2012 roku, w ramach projektu uzbrojenia terenów strefy ekonomicznej, ale ze względu na skromne wówczas zasoby finansowe, ta droga "urywa" się tuż za terenami strefy . Zdążyliśmy wykonać  sieć wodno - kanalizacyjna i deszczówkę. W bieżącym roku będziemy aplikować o dofinansowanie budowy brakującego odcinka 865 m , który ze względu na  budowę nowego wiaduktu kolejowego  stanowił będzie alternatywną drogę na Bugno i dalej do Gałowa i Trzcinna. Na wypadek czasowego wyłączenia z ruchu nowego wiaduktu. W razie otrzymania dofinansowania, budowa odcinka drogi zakończy się jeszcze wtym roku.

informacje dodatkowe
inwestorzy w strefie
kronospan-logo kronospan-logo
slowianka-logo slowianka-logo
emet-logo emet-logo
infomac-logo infomac-logo
UŻYWAMY PLIKÓW COOKIES,

by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.