main-logo

Szczecinek łączy cechy dynamicznie rozwijającego się ośrodka przemysłowego z wyjątkową lokalizacją wśród jezior i lasów Pojezierza Drawskiego. Możliwość wykorzystania potencjału miasta i okolic gwarantuje specjalna strefa ekonomiczna w Szczecinku.

phone-icon

TELEFON (+48) 94 37 141 48

Więcej informacji na temat Strefy
Ekonomicznej uzyskasz telefonicznie.

strefa ekonomiczna szczecinek
Polska Strefa Inwestycji

30 czerwca 2018 r. weszła w życie ustawa o wspieraniu nowych inwestycji, która poszerza obszar na którym można uzyskać zachęty podatkowe do niemal 100% terenów inwestycyjnych w Polsce. Przewiduje ona prostsze i bardziej dostępnie inwestowanie dla mikro i średnich przedsiębiorstw, z elastycznymi wymaganiami dostosowanymi do indywidualnych potrzeb.

W dniu 4 września 2018r. opublikowano rozporządzenia wykonawcze do uchwalonej w czerwcu br. ustawy o wspieraniu nowych inwestycji. Dzięki temu cała Polska stała się jedną specjalną strefą ekonomiczną tzw. Polską Strefą Inwestycji. 

W ramach rządowego programu pn. Polska Strefa Inwestycji,  zachęty podatkowe dla przedsiębiorców są dostępne w każdej gminie. Na mocy nowych przepisów każdy przedsiębiorca planujący realizację nowej inwestycji/reinwestycji może starać się o uzyskanie zwolnienia w podatku dochodowym.

Dzięki nowym przepisom zwolnienia podatkowe uzależnione są nie tylko od lokalizacji inwestycji, ale od jej charakteru i jakości tworzonych miejsc pracy, a SSE otworzą się na sektor mikro, małych i średnich firm.

Poniżej umieszczamy link do strony SSSE, na której znajdują się nowe dokumenty określające tryb uzyskania ulg dla swojej inwestycji.

https://www.sse.slupsk.pl/index.php/pl/do-pobrania-mainmenu

Zapraszamy przedsiębiorców podejmujących decyzję o nowej inwestycji, bądź o modernizacji firmy o zapoznanie się z załącznikiem, który pobrać można z niniejszej strony lub kontakt z Centrum Wspierania Biznesu - 94 37 141 48informacje dodatkowe
inwestorzy w strefie
kronospan-logo kronospan-logo
slowianka-logo slowianka-logo
emet-logo emet-logo
infomac-logo infomac-logo
UŻYWAMY PLIKÓW COOKIES,

by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.